گروه نویسان با تکیه بر سالها سابقه مدیران خود در زمینه تولید محتوا برای سایت های مختلف و تجربیات موفق در زمینه تولید محتوای مبتنی بر اصول سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو آماده ارائه خدمات تولید محتوا به مدیران کسب و کارها و صاحبان سایت های اینترنتی می باشد.

مدیریت این مجموعه از سال ۱۳۹۲ با تولید محتوا و سئوی سایت ها و وبلاگ های خود شروع به کسب تجربه نموده و کم کم با پیشنهاد تولید محتوا و نویسندگی برای سایت های متعددی مواجه شده و به همکاری با آنان نیز پرداخته است. همزمان ایشان در زمینه سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو نیز به ارائه خدمت به کسب و کارهای مختلف پرداخته و متون رپرتاژ آگهی برای قرار دادن در سایت های دیگر را نیز برای این عزیزان تهیه می کرده است.

به تدریج و پس از چند سال، با توجه به اینکه گوگل و سایر موتورهای جستجو محتوا محور تر شده اند تعداد کسب و کارهایی که از متون محتوای تولید شده ایشان استفاده می کرده اند افزایش چشمگیری پیدا کرد و ایشان بنا به نیاز به تربیت نویسندگانی دیگر برای ارائه خدمات به این کسب و کارها پرداخت که این نویسندگان امروزه در تیم مدیریتی نویسان در کنار ایشان قرار دارند.

می دانیم که کسب و کارها برای جذب مخاطب راه های مختلفی دارند تا بر اساس آن شناخته شده و در نهایت بتوانند مشتری جذب نمایند. بسیاری از این روش ها مانند تبلیغات تلویزیونی، تبلیغات محیطی شهری، تبلیغات بنری در سایت های اینترنتی و … با هزینه زیاد همراه می باشد و مرتب نیاز به هزینه مجدد دارند. اما در روزگار امروز که بیشتر مردم نیازهای خود را از طریق جستجو در گوگل و سایر موتورهای جستجو می یابند، قطعا بهترین روش بازاریابی را می توان رساندن سایت به صدر نتایج موتورهای جستجو دانست و این مهم بدون تولید محتوا امکانپذیر نمی باشد.

شاید تا ۵ سال قبل سایت ها با قرار دادن محتوای بی کیفیت و کپی می توانستند به رتبه های عالی در موتورهای جستجو دست یابند. اما با بروزرسانی های الگوریتم گوگل و سایر موتورهای جستجو، دیگر فقط سایت هایی که از محتواهای ناب که بر اساس اصول سئو نوشته شوند می توانند به صدر نتایج جستجوها برسند. تسلط مدیران تیم نویسان در نگارش محتواهایی بر اساس اصول سئو که به صدر نتایج موتورهای جستجو برسد، موجب شده تمامی کارفرمایان محترمی که برای سایت کسب و کار خود از محتواهای نوشته شده توسط این گروه استفاده می نمایند بتوانند با رعایت اصول لینک سازی بتوانند به صفحه اول نتایج گوگل راه یابند و رضایت کامل از خدمات این گروه داشته باشند.

هم اکنون مدیران گروه نویسان قصد دارند با تربیت تعداد بالایی نویسندگان و متخصصان تولید محتوا که با اصول سئو و بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو آشنا باشند، به تعداد بسیار بیشتری از کسب و کارها خدمات تولید محتوا برای سایتهایشان را ارائه نمایند. از این رو افرادی که در خود استعداد نویسندگی می بینند می توانند با تماس با این مجموعه، پس از آموزش و موفقیت در تست و اطمینان از کیفیت کارشان، از این طریق به درآمدزایی بپردازند.

در این گروه متون نوشته شده توسط نویسندگان، توسط نویسندگان با تجربه تر که نقش ادیتور را ایفا می کنند بررسی شده و پس از تایید برای مشتری ارسال می گردد. از این رو نویسندگانی که از ادیتورها نمرات بالاتری دریافت کنند خود در آینده به ادیتور تبدیل گشته و هم می توانند به نگارش مطلب بپردازند و هم به ادیت و ویرایش متون دیگران.

کسب و کارهای هدفمند به طور معمول محتوای سئو شده را به طور منظم و هر روزه (۳۰ محتوا در ماه) در سایت خود قرار می دهند و ترجیحا نیز محتواهایی با طول و تعداد کلمات بیشتر را تهیه می نمایند. زیرا الگوریتم های گوگل اولویت رتبه ها را به مطالب با طول بالاتر (به طور معمول حداقل ۱۰۰۰ کلمه) می دهند. به همین جهت کسب و کارها باید محتواهای متعدد به صورت منظم در سایت خود قرار دهند که بر اساس اصول سئو یا بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو نوشته شده باشد. در واقع همین قید منطبق بودن مطالب بر اصول بهینه سازی برای موتورهای جستجو می تواند سایت ها را به صدر نتایج موتورهای جستجو برساند. تخصص نویسندگان مجرب گروه نویسان نوشتن مطالبی منطبق بر این اصول و با طول و تعداد کلمات مورد نظر مدیران کسب و کارها برای رشد و ارتقاء رتبه سایت های کسب و کارهاست که در نهایت منتج به افزایش بازدید و جذب بیشتر خریدار برای کالا یا خدمات آن ها می شود. موید این مطلب نمونه کارهای موفق ماست که در لینک ذیل می توانید برخی از آنان را مشاهده فرمایید:

نمونه کارهای تولید محتوا