امروزه که بازاریابی روش های متنوع و نوینی داشته و داشتن سایت و صفحات شبکه های اجتماعی از اصلی ترین ابزارهای تجارت الکترونیک است، تعاریفی مانند تولید محتوا و بازاریابی محتوایی بسیار مهم شمرده می شوند. واضح است که یک سایت برای اینکه بتواند اهداف مدیران خود یا به عبارتی صاحبان کسب و کار را تحقق بخشد، قطعا به مخاطب و بیننده نیاز دارد و بهترین راه جذب بیننده برای سایت رسیدن به صدر نتایج موتورهای جستجو بویژه گوگل برای عبارات کلیدی مرتبط با موضوع سایت است. شاید تا چند سال قبل این کار با خرید بک لینک ممکن بود و مدیران سایت ها با خرید بک لینک انبوه می توانستند در نتایج جستجوی کلمات کلیدی اصلی خود به صدر نتایج جستجوی گوگل و سایر موتورهای جستجو برسند. ولی امروزه بیشترین توجه گوگل برای رتبه دهی سایت ها، به محتوای ناب و یونیک و غیر کپی موجود در آن ها با طول مناسب است. در حقیقت سایتی که محتوای کپی را منتشر می کند دیگر شانسی برای رسیدن به صدر نتایج گوگل ندارد و مورد جریمه گوگل قرار می گیرد. از این رو همه سایت ها برای موفقیت خود به خدمات تولید محتوا نیاز دارند. گروه تولید محتوای نویسان، با ارائه نمونه کارهای تولید محتوا، و ارائه پکیج های تولید محتوا با هزینه مناسب و کیفیت بسیار بالا، آماده ارائه خدمات تولید محتوا به کلیه صاحبان کسب و کارها و مدیران سایت ها از هر موضوع و صنفی می باشد.

پکیج تولید محتوا 

تیم نویسان با تکیه بر نویسندگان متخصص و متعهد خود که کاملا مسلط به اصول سئو و بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو هستند، چند پکیج تولید محتوا را خدمت شما عزیزان و صاحبان سایت ها ارائه می نماید. متون نگارش شده توسط تیم نویسان در قالب ۳ پکیج تولید محتوا شامل متون بازنویسی شده از سایت های دیگر، متون تحقیقی، و متون تحقیقی و ترجمه شده خدمت شما عزیزان ارائه می گردد. بالطبع هزینه هر پکیچ تولید محتوا نیز بر اساس نوع کاری که روی آن ها انجام شده و زمان صرف شده روی آن تعیین می گردد.

در اولین پکیج تولید محتوا، که محتوای اقتصادی بوده و برای اکثر کسب و کارهای خرد مناسب است، متون از سایر سایت های فارسی زبان بازنویسی می شوند. مشتریان عزیز می توانند به خواست خود یک تا سه منبع یعنی یک تا سه سایت فارسی در موضوع مورد نظر را ارسال نمایند تا بازنویسی از روی آن صورت گیرد، در غیر این صورت نویسنده به دلخواه خود منابع لازم برای بازنویسی را انتخاب کرده و متن را از آن ها بازنویسی می نماید.

در دومین پکیج تولید محتوا، متون به صورت تحقیقی نوشته شده و از تعداد نامحدودی از منابع در نگارش آن استفاده می گردد.

در سومین پکیج تولید محتوا، از منابع انگلیسی زبان نیز در کنار منابع فارسی استفاده شده و یک متن ترکیبی از چندین منبع فارسی زبان و انگلیسی زبان نگارش شده و تحویل داده می شود.

برای نگارش هر مطلب، مشتریان می بایست کلمات کلیدی مورد نظرشان که قصد دارند در داخل مطلب چگالی آن کلید واژه بالا باشد را ارائه دهند تا نویسنده در داخل متن از آن کلمات استفاده نمایند.

در لینک زیر می توانید تعرفه تولید محتوا برای سایت ها بر اساس تعداد کلمات متون را ملاحظه فرمایید.

تعرفه تولید محتوا

دیگر مانند سال های قبل نیست که هر کسب و کار برای خود یک سایت تاسیس کرده و محتوای مورد نیاز سایت خود را از سایت های دیگر کپی نماید و مورد جریمه گوگل قرار نگیرد. امروزه تولید محتوا برای سایت ها مقوله ای کاملا تخصصی است و سایت هایی که می خواهند به صدر نتایج گوگل برسند حتما باید سعی کنند به تولید محتوای مناسب اقدام نمایند. کار تولید محتوا برای سایت ها کاملا تخصصی می باشد و اگر کسی با مقوله سئو یا بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو آشنایی نداشته باشد نمی تواند تولید محتوا برای سایت ها را به صورت اصولی انجام دهد. اولین نکته مهم کپی نبودن متن محتوایی است که باید در سایت قرار بگیرد. زیرا محتوای کپی اصلا برای سایت در نتایج گوگل نتایج خوبی به همراه نداشته و حتی موجب جریمه شدن سایت در گوگل و سایر موتورهای جستجو نیز می شود. از این رو باید حتما متن یونیک و ناب و بر اساس اصول سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو نوشاه و در سایت خود قرار دهید تا بتوان انتظار داشت این متن به صفحات اول نتایج موتورهای جستجو برسد. گروه محتوا ۱ با ارائه نمونه کارهای تولید محتوا شما عزیزان را در انتخاب یاری کرده و بهترین خدمات تولید محتوا برای سایتهای شما عزیزان را با بالاترین سرعت و کیفیت و مبتنی بر اصول سئو یا بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو انجام می دهد.

نمونه تولید محتوا در سایت های مختلف

در این قسمت می توانید تعداد زیادی از نمونه کارهای تولید محتوای ما در سایت های مختلف را به عنوان نمونه تولید محتوا ملاحظه فرمایید. عموما  محتواهای تولید شده توسط ما در استاندارد های ۳۵۰ کلمه ای، ۶۰۰ کلمه ای، ۸۰۰ کلمه ای، ۱۰۰۰ کلمه ای، ۱۴۰۰ کلمه ای و ۲۰۰۰ کلمه ای نوشته و ارائه گردیده است و شما عزیزان بر اساس نیازهای خود و استراتژی بازاریابی محتوایی خود و همچنین میزان بودجه تان می توانید سفارش خود را بدهید. پینشهاد ما برای نتیجه ی بهتر تولید محتوای حداقل ۱۰۰۰ کلمه است.

حال به چندین نمونه تولید محتوا اشاره می نماییم:

موضوع سایت سفارش دهنده: نمونه مطالب نوشته شده:
کامپیوتر، شبکه و خدمات سخت افزاری نمونه ۱  – نمونه ۲
گل فروشی و گل آرایی و روف گاردن نمونه ۱  – نمونه ۲
آرایشگاه مردانه نمونه ۱  – نمونه ۲
سایت ساز و فروشگاه ساز نمونه ۱  – نمونه ۲
خدمات مجالس عروسی نمونه ۱  – نمونه ۲
اجاره ویلا و معرفی دیدنی های شمال ایران نمونه ۱  – نمونه ۲
اجاره خودرو نمونه ۱  – نمونه ۲
قالیشویی نمونه ۱  – نمونه ۲
دارالترجمه متن صفحه اصلی
جراحی زیبایی بینی، پروتز و … نمونه ۱  – نمونه ۲
سایت بانوان، خانواده و سبک زندگی نمونه ۱  – نمونه ۲
تعمیرات پکیج، شوفاژ و لوله کشی نمونه ۱  – نمونه ۲
بازسازی و نقاشی ساختمان نمونه ۱  – نمونه ۲
گردشگری نمونه ۱  – نمونه ۲
فروشگاه لوازم گردشگری و طبیعت گردی نمونه ۱  – نمونه ۲
فروش سنگ ساختمانی نمونه ۱  – نمونه ۲
دوربین مداربسته نمونه ۱  – نمونه ۲
جی پی اس و ردیاب خودرو نمونه ۱  – نمونه ۲
جی پی اس و ردیاب خودرو نمونه ۱  – نمونه ۲
طراحی لوگو و برندسازی نمونه ۱  – نمونه ۲
فروش دام و طیور زنده نمونه ۱  – نمونه ۲
خدمات تبلیغات پاپ آپ نمونه ۱  – نمونه ۲

 

سفارش تولید محتوا

برای سفارش خدمات تولید محتوا مجموعه نویسان با ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند گردید: