امروزه کسب و کارهایی که با برنامه ای منظم قصد ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ را دارند اهمیت بازاریابی محتوایی را به خوبی درک کرده و تولید محتوای ناب برای وبسایت ها و صفحات شبکه های اجتماعی خود را در دستور کار قرار داده اند. تا همین چند سال قبل بسیاری از مدیران سایت ها محتوا را از سایت های دیگر کپی می کردند و در سایت خود قرار می دادند و اتفاقا در صدر نتایج موتورهای جستجو نیز قرار می گرفتند که در بروزرسانی های اخیر الگوریتم های گوگل این شیوه ها به خوبی شناسایی شده و چنین سایت هایی مورد جریمه قرار می گیرند. بر این اساس هم اکنون بسیاری از مدیران سایت ها برای جذب مخاطب و قرار گرفتن در رتبه های بهتر موتورهای جستجو در کلمات کلیدی مورد نظرشان، به سفارش تولید محتوا اقدام می کنند. باید در نظر داشت که نوشتن محتوا بر اساس اصول بهینه سازی برای موتورهای جستجو که بتواند رتبه مناسبی در نتایج بدست آورد کاری تخصصی می باشد که گروه نویسان با مناسب ترین تعرفه تولید محتوای سایت اقدام به ارائه خدمات در این زمینه به صاحبان سایت های اینترنتی می کند.

مدیر هر سایتی که قصد دارد در نتایج موتورهای جستجو در رتبه های اول دیده شود باید به سفارش تولید محتوا برای سایت خود اقدام نماید، زیرا مخاطبان و مشتریان، پس از جستجو در گوگل، نتایج ابتدایی را باز کرده و معمولا خرید کالا یا خدمات را از همان سایت ها انجام می دهند.

چه کسب و کاری به تولید محتوا نیاز دارد؟

فرآیند سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو بدون تولید محتوای ناب و یونیک ممکن نمی باشد.

در صنوفی چون آژانس های هواپیمایی که رقابت شدیدی برای رسیدن به صدر نتایج موتورهای جستجو وجود دارد تولید محتوای ناب و غیر کپی با طول زیاد و انتشار منظم و پرتعداد آن ها از روش های اصلی و اصولی رساندن سایت به صفحه اول گوگل می باشد.

سایت های فروشگاهی برای اینکه در کیووردهای اصلی یعنی محصولات اصلی خود به صفحه اول گوگل برسند نیاز دارند محتوای مرتبط با موضوع محصولاتشان را در سایت قرار دهند.

برخی سایت ها نیز کلا محتوا محور هستند و مدیران آن ها سعی دارند با تولید محتوای فراوان و رساندن محتوای خود به صدر نتایج موتورهای جستجو، سایت خود را پر بازدید کنند تا بتوانند از سایت پر بازدید خود با قرار دادن بنرهای تبلیغاتی کسب درآمد کنند. این افراد نیز به خدمات تولید محتوا نیاز مبرم دارند.

در لینک زیر می توانید نمونه تولید محتوا برای سایت ها با موضوعات و زمینه کاری های مختلف و متفاوت را که توسط تیم نوسیندگان ما نگارش شده، مشاهده فرمایید:

نمونه تولید محتوا

تعرفه تولید محتوا

تعرفه تولید محتوای سایت ها بیشتر به تعداد کلمات متن نوشته شده و همچنین مدت زمان تحویل بستگی دارد و به شرح زیر می باشد:

 

نوع مطلب: مبلغ به ازای هر کلمه (تومان)
بازنویسی ۴۵
تحقیقی ۶۵
تحقیقی و ترجمه ۸۵

 

– تخفیف برای سفارشات بالا: سفارش تولید محتوا برای تعداد متن های بالا با تخفیف همراه می باشد.

    • برای تعداد ۱۰ مطلب، ۳ درصد از مجموع سفارش به عنوان تخفیف کسر خواهد شد.
    • برای تعداد ۲۰ مطلب، ۵ درصد از مجموع سفارش به عنوان تخفیف کسر خواهد شد.
    • برای تعداد ۳۰ مطلب، ۷ درصد از مجموع سفارش به عنوان تخفیف کسر خواهد شد.

– زمان تحویل کار: به طور معمول بر اساس توافق با کارفرما، تیم تولید محتوای نویسان محتواهای سفارش داده شده را به صورت هفتگی یا ماهانه یا حتی روزانه تحویل می دهد. برخی کارفرمایان ترجیح می دهند روزانه متنی که باید در سایتشان قرار داده شود را دریافت نمایند. برخی دیگر به عنوان مثال برای یک ماه ۱۵ مطلب سفارش می دهند و هر ۲ روز یکبار در سایت خود مطلب قرار می دهند و ترجیح می دهند کل ۱۵ متن ماه را در روز اول ماه تحویل بگیرند. برخی نیز مطالب هر هفته را در ابتدای هر هفته تحویل می گیرند. تیم نویسان با هماهنگی با کارفرمایان محترم و بر اساس تعداد مطالب خواسته شده اقدام به تحویل می نماید.

– سفارش تصویر برای مطالب: تیم تولید محتوای نویسان برای مدیران سایت ها بر اساس سایز تعیین شده توسط خود این عزیزان برای هم مطلب تصویر مرتبط نیز تهیه می نماید. هزینه آماده کردن هر تصویر مرتبط با مطلب با سایز خواسته شده ۲۰۰۰ تومان می باشد. در صوررتی که صاحبان سایت ها قصد داشته باشند لوگوی کسب و کارشان نیز روی تصاویر قرار گیرد این کار نیز انجام شده و تعرفه آماده کردن هر عکس با سایز خواسته شده و با قرار دادن لوگوی سایت مورد نظر۴۰۰۰ تومان می باشد.

– لازم به ذکر است که بعنوان مثال متن ۱۰۰۰ کلمه ای بدین معناست که حداقل شامل ۱۰۰۰ کلمه می باشد و معمولا تا ۵۰ کلمه نیز بیشتر از میزان حداقل ذکر شده می باشد.

– ضمنا ممکن است موضوع کاری سایت شما یک موضوع به شدت تخصصی باشد که در آن زمان هزینه تولید محتوا متفاوت خواهد شد. اما معمولا این گونه نیست و اکثر محتواهای لازم برای سایت ها با همین قیمت ها نوشته می شوند.

سفارش تولید محتوا

قیمت تولید محتوای الکترونیکی برای رسانه های اجتماعی

در بالا قیمت تولید محتوای الکترونیکی برای سایت ها عرض شد. اما تولید محتوای الکترونیکی می تواند غیر از سایت ها برای وبلاگ ها، شبکه های اجتماعی و … نیز انجام گیرد که در این موارد هزینه تولید محتوا بر اساس نیاز شما عزیزان و موضوع متن، تصاویر گرافیکی مورد نیاز و طول مطلب تعیین می گردد. ذر صورت نیاز به مشاوره رایگان و سفارش خدمات تولید محتوا از طرق زیر با ما تماس حاصل فرمایید:

واتس اپ: ۰۹۳۵۳۹۷۳۳۴۲

ایمیل : info@nevisaan.com

 یا از طریق فرم:

[contact-form-7 404 "Not Found"]