آیا توان نگارش بالایی در خود می بینید و علاقه به نوشتن و تولید محتوا دارید؟

چنانچه قصد همکاری با ما و کسب درآمد از طریق تولید محتوا برای سایت ها را دارید، با ورود به این بخش و پس از تحت آموزش قرار گرفتن و قبولی در تست نویسندگی در این سیستم فعالیت نموده و امکان کسب درآمد از تولید محتوا را بدست آورید. به هیچ وجه نباید نگارش متن برای سایت ها را امری ساده انگاشت. زیرا بدون آموزش و رعایت نکات ذکر شده در متونی که نگارش می فرمایید، هرگز متون شما توسط ادیتورهای ما مورد تایید قرار نمی گیرد و طبیعتا مشتریان نیز بابت چنین متونی دستمزدی پرداخت نمی کنند. از این رو رعایت کلیه نکات آموزش داده شده برای همکاری بلند مدت با مجموعه نویسان امری الزامی است.

چگونه در نویسان نویسنده شویم

برای نویسنده شدن در مجموعه نویسان ابتدا باید در آزمون ورودی نویسان از طریق فرم زیر شرکت نمایید.در هر زمانی از شبانه روز امکان شرکت در آزمون نویسندگی گروه نویسان به صورت آنلاین فراهم است و طی ۳ روز کاری نتیجه ی حاصله در آزمون به داوطلبان عزیز اطلاع رسانی خواهد شد.

در صورت قبولی در آزمون نویسندگی

مجموعه نویسان به شما اطلاع خواهد داد و اولین سفارش کار خود را از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد. قابل ذکر است که مجموعه با google drive و google doc کار میکند. چنانچه نیاز میبینید در این قسمت آموزش های لازمه را دوره کنید. تمامی مراحل به شما آموزش داده خواهد شد و برای نوشتن مطلب به کامپیوتر نیازی نیست و تنها با گوشی هوشمند خود میتوانید مطالب را با سرعت بالا بنویسید و از این طریق تعداد مطالب بیشتری را با حفظ کیفیت نگارش کرده و درآمد بیشتری نیز کسب نمایید. روال کار بدین ترتیب است که اگر گوشی موبایل یا تبلت با سیستم عامل اندروید دارید میتوانید با استفاده از ویژگی text-to-speech مطالب خود را بازگو کنید و گوشی شما، گفته های شما را تایپ خواهد کرد. این ویژگی در google doc نیز موجود است.

چنانچه آزمون ورودی را با موفقیت پشت سر نگذاشتید و هنوز فکر می کنید توانایی نوشتن دارید، می توانید یک هفته صبر نموده و جزوات آموزش نویسندگی برای سایت ها را مطالعه فرموده و مجددا در آزمون نویسندگی گروه نویسان شرکت نمایید. لازم به ذکر است که در نتیجه ی آزمون، یک برآورد کلی از نحوه نگارش شما بدست می آید و به طور دقیق به شما گفته میشود که در چه بخش هایی ضعف داشته و نیاز به تقویت مهارت های خود دارید.

میزان و طریقه ی پرداخت درآمد نویسندگان

مبلغ دستمزد  تمامی نوشته ها برای نویسنگان در تیم نویسان مشخص است و میزان درصد دریافتی به صورت شفاف بیان شده است. اول هر ماه میزان دستمزد همکاری و درآمد شما از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد و بنابه خواست خودتان آن مبلغ واریز خواهد شد. حداقل میزان درآمد شما باید به ۱۰۰ هزار تومان برسد تا امکان واریز وجود داشته باشد. البته رسیدن به این رقم اصلا دشوار نیست و بسیاری از نویسندگان می توانند یک روزه به این میزان حق الزحمه دست یابند.

در این بخش درآمد خود را از طریق تولید محتوای سایت ها محاسبه فرمایید.

ادیتور کیست؟

ادیتور ها نویسنگانی هستند که معادل حدود ۲۰ هزار لغت یا بیشتر مطلب قابل قبول و تایید شده ارائه کرده اند و هم اکنون هم در مقام نویسندگی و هم ادیتوری با ما همکاری میکنند. ادیتورها نوشته های نویسنگان دیگر را ویرایش میکنند و بنا به تجربیات خود، اختیار رد یا قبولی نوشته های نویسندگان را دارند. بطور معمول نوشته نباید بیشتر از ۲۰% ادیت و اصلاح داشته باشد. چنانچه این میزان از ۲۰ درصد بالاتر رود، نویسنده هشدار میگیرد و باید در نوشته های بعدی خود دقت بیشتری مبذول دارد. اما اگر میزان اصلاح مورد نیاز مطلب، بالاتر از ۳۰% رود، نوشته رد خواهد شد و در این هنگام یا توسط ادیتور بازنویسی خواهد شد یا به نویسنده ی دیگری محول خواهد شد. هر نویسنده ای در صورت نشان دادن قابلیت های خود و پس از گذشت زمان و نگارش حداقل ۲۰ هزار لغت مطالب تایید شده توسط ادیتورها، می تواند به درجه ادیتوری برسد و از ویرایش متن های نگارش شده توسط نویسندگان دیگر نیز کسب درآمد نماید.